Klozet tamircisi çeşit marka klozetlerin montajını ve tamirini yapmaktayız. Askılı klozet kapak değişimi ve iç takım takılması oluyor. Klozet tamircisi her nevi yedek malzeme ile hizmetinizdedir. Yer tuvaletini klozete çevirme işlemlerinde Firmamız tarafından su tesisatı musluk hatları yapımı olmaktadır. Yer taşlarını musluk ölçüleri klozete göre farklı olduğundan, tek olan taharet musluğunun çift ağız dönüştürülmelidir. Bu sayede klozet rezervuar deposuna su akışı sağlanmaktadır.

Feriköy Klozet Tamircisi

Klozet Tamircisi

Sifon arızları özellikle klozetlerin içindeki şamandıra sistemi yapan ürünlerdir. Sifon bozulduğunda rezervuar deposunun içinde mevcut olan su klozetin içine devamlı akmaya başlar. Belli zaman ve kullanımdan dolayı parçalarda aşınmalar olmaktadır. Şamandıra içi her çeşit conta değişimleri ve malzemesi biz Klozet Tamircisi olarak yapıyoruz. Haftanın tüm saatlerinde hizmetimiz  vardır.

Klozet Montajı Tamiri

Klozet tamircisi kalite sifon ürünleri garantili hizmet veriyoruz. Çok çeşit tuvaletler olduğundan her sifon hepsine uymayabilir. Farklı iç yapım kısımları olduklarından uyumlu parça takılmadığında arızanın önüne geçilmez. Hangi marka sifon şamandıra koyulmuşsa tedarik edilip aynısının montajı yapılması gerekir. Klozet tamirci klozet kapak takım vida setleri değişimleri yapmaktayız. Klozetleri sağa sola oynama yapmaması için yer ile temas eden kenarlarına silikon sürülüp kuruması beklenir.

Taharet çubuğu su akıntısı giderme, sifon tamirci, lavabo sifonu bağlama, klozet iç takım tamiri, gömme rezervuar montajı yapılır. Klozet tıkanıklık açma yeni nesil cihazlarla yerinde hiçbir yeri kırma işlemi yapmadan açmaktayız. Tuvalet tıkanmalarında kameralı sistemle inceleyip gider tıkanıklığını çözüyoruz. Klozet tamir giderlerden pis koku oluşan yerlerde, hava tesisat borusu yaparak kokunda önüne geçeriz. Pis su hat borularının rahat suyu aktarabilmesi için akıntısı son derece önemlidir. Genelde akıntısı olmayan yerlerde tıkanmalara daha çok rastlanır.

Sifon Tamiri Ve Değişimi

Usta servisimizden sıhhi su tesisat tamiratları da destek alabilirsiniz. Tesisatçı Firmamız suyla ilgili arızalarda kaliteli malzeme, ustalarımızla hizmet vermek için devamlı çalışıyoruz. Tesisat pis su boru yıkama yerinde temizleme de yapmaktayız. Klozet tamirci her daim hizmet verebilmek için devamlı kendini yenilemektedir. Su tesisat yenileme işlerini de yapmaktayız.

Klozet Tamircisi
Whatsapp Ara Tıkla Ara